Pierwszy rajd rowerowy za nami.

Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 

P 20170928 103856 CopyW czwartek 28 Września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w 19 rajdzie organizowanym przez PTTK. Trasa przebiegała przez urokliwe miejsca naszej najbliższej okolicy z początkiem w Krasnymstawie(park miejski) i dalej przez Namule – Wielkopole – Białkę -Krakowskie Przedmieście. Trasa liczyła 38 km z metą w Krasnymstawie(zaułek nadrzeczny). Po przebytej trasie na rowerzystów czekało ognisko oraz prowiant. Na podsumowanie odbył się konkurs sprawnościowy który tradycyjnie wygrała reprezentacja naszej szkoły w składzie Paweł Krzywicki, Miłosz Luchowski i Krystian Dubiel(kapitan).

Pierwszy rajd rowerowy za nami. Pierwszy rajd rowerowy za nami. Pierwszy rajd rowerowy za nami. Pierwszy rajd rowerowy za nami. Pierwszy rajd rowerowy za nami. Pierwszy rajd rowerowy za nami.

Szukaj

Menu użytkownika