Konferencja szkoleniowa „Podstępne WZW” i „Znamię! Znam je?”

konferencja

27.03.2018 pani wicedyrektor Małgorzata Jedruszczak i pedagog Ewa Gałka uczestniczyły w konferencji szkoleniowej dotyczącej realizacji programów edukacyjnych „Podstępne WZW” oraz „Znamię! Znam je?”. Pomysłodawca tych programów jest prezes fundacji Gwiazda Nadziei Barbara Pepke.

Organizatorem konferencji był Lubelski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny. Spotkanie odbyło się w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Wśród omawianych tematów znalazły się: profilaktyka WZW metodyka programu „Podstępne WZW” i programu „Znamię! Znam je?”, działalność Fundacji Gwiazda Nadziei, profilaktyka czerniaka skóry oraz wybrane aspekty diagnostyki i leczenia czerniaka skóry.

Programy „Podstępne WZW” oraz „Znamię! Znam je?” będą realizowane w naszej szkole w miesiącu kwietniu i maju.